MENU

601 556 173
SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW IGLASTYCH

DRZEWA I KRZEWY IGLASTE

Szkółka drzew iglastych "Siwek" to producent drzew i krzewów iglastych, które mogą być zarówno tłem jak i główną ozdobą ogrodu. Ponieważ rośliny nagozalążkowe nie gubią wszystkich igieł na zimę, stanowią one stale zieloną ozdobę.

Mogą one przyjąć różnorakie formy: płożące, rozłożyste, okrągłe, jajowate, kolumnowe, oraz różne barwy tj. od rożnych odcieni zieleni, poprzez żółtą, niebieską, do dwukolorowych żółto-niebieskich, lub żółto- zielonych.

Drzewa i krzewy iglaste jakie produkujemy to cały wachlarz roślin, między innymi:

    Sosna pospolita
    Sosna czarna
    Modrzew pospolity (europejski)
    Jodła pospolita
    Jodła koreańska 
    Sosna górska (kosodrzewina, kosówka)
    Sosna wejmutka
    Sosna limba (limba)
    Świerk pospolity
    Świerk biały
    Cis pospolity
    Jałowiec pospolity
    Tuja zachodnia (żywotnik)
    Cyprysik groszkowy

Drzewa i krzewy iglaste mają to do siebie, że posiadają zredukowane do igieł liście, które gubią średnio co 3 lata, dlatego stanowią ozdobę nawet zimą i są łatwiejsze w utrzymaniu i nie wymagają poświecania czasu np. na coroczne sprzątanie liści.
Iglaki są ogólnie bardzo trwałe i mało wymagające co do jakości gleby dlatego można je sadzić bez obaw czy się przyjmą nawet na najgorszych klasowo ziemiach. Nasza szkółka oferuje wiele odmian roślin iglastych i z roku na rok rozszerzamy naszą ofertę.

Zapraszamy do współpracy.

DRZEWA I KRZEWY
SZCZEPIONE

Taka forma drzewka czy krzewu jest bardzo popularna ostatnimi czasy i porządana, ponieważ przyciąga uwagę swoim wyjątkowym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą drzew szczepionych. Szczepimy krzewy i drzewka na różnych wysokościach.


zobacz więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij